nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2815

BIELSKO-BIAŁA - CENTRUM - rej. ul. Boh.Warszawy - bardzo dobra lokalizacja - zielone, spokojne miejsce niedaleko Urzędu Miejskiego, blisko sklepy, C.H.SFERA, Teatr. Mieszkanie 3-pokojowe o pow.100mkw na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy. ROZKŁAD: przedpokój, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
25,00 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

EUR-LW-6452

LOKAL USŁUGOWO-BIUROWO-HANDLOWY O POWIERZCHNI 80m2 USYTUOWANY NA PARTERZE BUDYNKU POŁOŻONEGO W CENTRUM BIELSKA-BIAŁEJ!!! Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji pod względem komunikacyjnym. Lokal idealnie nadający się na siedzibę firmy, biuro, etc. ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
37,38 zł
cena 2 990
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne

Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2814

BIELSKO - Os.SŁONECZNE- blisko Centrum - spokojne, zielone osiedle , w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, przystanek autobusowy, niedaleko kompleks basenowy - bardzo dobra lokalizacja .     MIESZKANIE 3-POKOJOWE O POW. 56mkw Z DUŻYM BALKONEM NA 2 PIĘTRZE W 4-PIĘTROWYM ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
35,42 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne
nowa oferta
hala na wynajem - Bielsko-Biała, Wapienica

Bielsko-Biała, Wapienica
hala na wynajem

EUR-HW-6451

NOWOCZESNA HALA PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA Z CZĘŚCIĄ BIUROWO-SOCJALNĄ! BRAK OGRANICZEŃ TONAŻOWYCH! Na wynajem hala PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA wraz z częścią biurowo-socjalną o powierzchni ok. 950 m2 usytuowana w Wapienicy w Bielsku-Białej. Świetny dojazd i doskonałą komunikację ...

Powierzchnia
950,00 m2
Cena za m2
19,47 zł
cena 18 497
hala na wynajem - Bielsko-Biała, Wapienica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Cztery Pory Roku

Bielsko-Biała, Osiedle Cztery Pory Roku
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6446

2-pokojowy apartament w towarzystwie SZYNDZIELNI I DĘBOWCA  z dużym słonecznym balkonem od strony południowej  przy ul. Kolistej /os. Cztery Pory Roku/ Do mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz komórka lokatorska! Przestronny, 2-pokojowy apartament z miejscem ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,44 zł
cena 1 999
nowa oferta
lokal na wynajem - Ustroń

Ustroń
lokal na wynajem

ORL-LW-2813

USTROŃ - LOKAL UŻYTKOWY W GALERII HANDLOWEJ  - BARDZO DOBRA LOKALIZACJA   USTROŃ - Atrakcyjna turystyczna miejscowość niedaleko Cieszyna i Bielska leżąca u podnóża Beskidu Śląskiego. Klimatyczny Rynek będący sercem miasta, bulwary wiślane wzdłuż rzeki Wisła - trasy ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
48,00 zł
cena 2 400
lokal na wynajem - Ustroń
Kryteria wyszukiwania

rozumiem