nowa oferta
hala na wynajem - Bielsko-Biała, Wapienica

Bielsko-Biała, Wapienica
hala na wynajem

EUR-HW-6451

NOWOCZESNA HALA PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA Z CZĘŚCIĄ BIUROWO-SOCJALNĄ! BRAK OGRANICZEŃ TONAŻOWYCH! Na wynajem hala PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA wraz z częścią biurowo-socjalną o powierzchni ok. 950 m2 usytuowana w Wapienicy w Bielsku-Białej. Świetny dojazd i doskonałą komunikację ...

Powierzchnia
950,00 m2
Cena za m2
19,47 zł
cena 18 497
hala na wynajem - Bielsko-Biała, Wapienica

Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
hala na wynajem

EUR-HW-6436

Hala magazynowa z 3 BRAMAMI I DWOMA DOKAMI! Do wynajęcia hala magazynowa z częścią biurowo-socjalną o łącznej powierzchni 903 m², zlokalizowana w Bielsku-Białej przy ul. Centralnej. Nieruchomość położona na działkach o łącznej powierzchni 75 arów, z dostępem do około ...

Powierzchnia
903,00 m2
Cena za m2
37,02 zł
cena 33 433
hala na wynajem - Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie

Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
hala na wynajem

EUR-HW-6435

Hala produkcyjno-magazynowa z częścią biurowo-socjalną! Do wynajęcia nowoczesny kompleks produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną o łącznej powierzchni 2 356 m², zlokalizowany w Bielsku-Białej przy ul. Centralnej. Nieruchomość położona na działkach o łącznej ...

Powierzchnia
2 356,00 m2
Cena za m2
30,00 zł
cena 80 116
hala na wynajem - Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie

Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
hala na wynajem

EUR-HW-6429

Hala produkcyjno-magazynowa z częścią biurowo-socjalną! Do wynajęcia nowoczesny kompleks produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną o łącznej powierzchni 3 259 m², zlokalizowany w Bielsku-Białej przy ul. Centralnej. Nieruchomość położona na działkach o łącznej ...

Powierzchnia
3 259,95 m2
Cena za m2
30,00 zł
cena 97 798
hala na wynajem - Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie

Bielsko-Biała, Centrum
hala na wynajem

NJM-HW-2193

Na wynajem hala (nr 50) o przeznaczeniu magazynowo - produkcyjnym, pow. ok. 9400 mkw., zlokalizowana w przemysłowej części miasta Bielska – Białej – Komorowicach Krakowskich przy ul. Komorowickiej.   Istnieje możliwość przebudowy hal na funkcje usługowo-handlowe oraz ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
20,00 zł
cena 20 000
hala na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
hala na wynajem

ORL-HW-2792

BIELSKO - BIAŁA - dzielnica KOMOROWICE ŚLĄSKIE - dobra lokalizacja.  PARTEROWA, SAMODZIELNA HALA MAGAZYNOWA  O POW. ok. 85mkw  na terenie ogrodzonego kompleksu magazynowo-biurowego.  ROZKŁAD: powierzchnia magazynowa: 85 mkw,  wc OPŁATY: CENA NAJMU: 2600 zł/m-c ...

Powierzchnia
85,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 2 600
hala na wynajem - Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem