nowa oferta
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

EUR-LW-6452

LOKAL USŁUGOWO-BIUROWO-HANDLOWY O POWIERZCHNI 80m2 USYTUOWANY NA PARTERZE BUDYNKU POŁOŻONEGO W CENTRUM BIELSKA-BIAŁEJ!!! Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji pod względem komunikacyjnym. Lokal idealnie nadający się na siedzibę firmy, biuro, etc. ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
37,38 zł
cena 2 990
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
lokal na wynajem - Ustroń

Ustroń
lokal na wynajem

ORL-LW-2813

USTROŃ - LOKAL UŻYTKOWY W GALERII HANDLOWEJ  - BARDZO DOBRA LOKALIZACJA   USTROŃ - Atrakcyjna turystyczna miejscowość niedaleko Cieszyna i Bielska leżąca u podnóża Beskidu Śląskiego. Klimatyczny Rynek będący sercem miasta, bulwary wiślane wzdłuż rzeki Wisła - trasy ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
48,00 zł
cena 2 400
lokal na wynajem - Ustroń
nowa oferta
lokal na wynajem - Ustroń

Ustroń
lokal na wynajem

ORL-LW-2812

USTROŃ - LOKAL W  GALERII HANDLOWEJ   - BARDZO DOBRA LOKALIZACJA   USTROŃ - Atrakcyjna turystyczna miejscowość niedaleko Cieszyna i Bielska leżąca u podnóża Beskidu Śląskiego. Klimatyczny Rynek będący sercem miasta, bulwary wiślane wzdłuż rzeki Wisła - trasy spacerowe, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
100,00 zł
cena 10 000
lokal na wynajem - Ustroń

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

PRK-LW-686

Lokal położony w budynku o przeznaczeniu biuro-usługowym znajdującym się w ścisłym centrum miasta. 2 piętro w 2-piętrowym budynku. Winda. Przy budynku znajdują się duże ogólnodostępne parkingi (również bezpłatne). Możliwość wynajęcia własnego miejsca parkingowego Lokal ...

Powierzchnia
67,50 m2
Piętro
2
Cena za m2
32,00 zł
cena 2 160
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

NJM-LW-2208

LOKAL IDEALNIE NADAJE SIĘ NA: KANCELARIĘ NOTARIALNĄ, ADWOKACKĄ, RADCY PRAWNEGO, KSIĘGOWOŚĆ, UBEZPIECZENIA, SZKOŁĘ JĘZYKOWĄ, BIBLIOTEKĘ etc. Lokal biurowo-usługowy o pow. ok. 136 mkw., znajdujący się na parterze zabytkowej kamienicy położonej w doskonałej ...

Powierzchnia
136,00 m2
Piętro
wysoki parter
Cena za m2
30,00 zł
cena 4 080
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

PRK-LW-685

Czynsz najmu zawiera wszystkie opłaty eksploatacyjne! Lokal położony w nowoczesnym  biurowcu znajdującym się w ścisłym centrum miasta. 2 piętro w 2-piętrowym budynku. Winda. Przy budynku znajdują się duże ogólnodostępne parkingi (również bezpłatne). Możliwość ...

Powierzchnia
25,90 m2
Piętro
2
Cena za m2
50,19 zł
cena 1 300
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem