Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

NJM-LW-1938

Na wynajem lokal o pow.ok. 101 m2 położony na parterze, w nowoczesnym obiekcie biurowo-usługowym. Biurowiec wchodzi w skład kompleksu usługowo – handlowo - magazynowego o powierzchni ok. 3 ha - w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Bielska-Białej, jednocześnie ...

Powierzchnia
101,15 m2
Piętro
parter
Cena za m2
50,00 zł
cena 5 058
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

EUR-LW-6027

PAWILON HANDLOWY Z MIEJSCEM POSTOJOWYM, POŁOŻONY W CENTRUM BIELSKA-BIAŁEJ!!! Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji pod względem komunikacyjnym. Lokal idealnie nadający się na sklep, biuro, etc. W pobliżu kawiarenka, restauracje, szkoła, przedszkole, ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
31,96 zł
cena 799
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Żywiec
lokal na wynajem

PRK-LW-645

NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI !!! ŻYWIEC - CENTRUM - bezpośrednio przy ruchliwej ulicy - bardzo dobra lokalizacja. Lokal użytkowy o wysokim standardzie wykończenia przeznaczony na cele biurowe  i usługowe o pow. ok. 130 mkw na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku.  Budynek ...

Powierzchnia
130,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
29,23 zł
cena 3 800
lokal na wynajem - Żywiec

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

ORL-LW-2627

BIELSKO - CENTRUM -  rejon  Placu Wojska Polskiego - bardzo dobra lokalizacja.  LOKAL UŻYTKOWY o powierzchni 211mkw  na  1-piętrze  W ZABYTKOWEJ KAMIENICY.  PRZEZNACZENIE LOKALU: lokal jest przeznaczony na działalność biurowo -usługową. STAN LOKALU: lokal  ...

Powierzchnia
211,00 m2
Piętro
-1
Cena za m2
120,00 zł
cena 25 320
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

PRK-LW-630

Do wynajęcia box handlowy  o powierzchni 21,5 m.kw. w pasażu położonym w  ścisłym centrum miasta. W miarę posiadanych powierzchni możliwość połączenia 2 boksów położonych obok siebie. W pasażu dominują lokale wykorzystywane cele  odzieżowe i spożywcze ale są też ...

Powierzchnia
21,50 m2
Piętro
parter
Cena za m2
25,00 zł
cena 538
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

EUR-LW-5903

LOKAL BIUROWO-HANDLOWO-USŁUGOWY USYTUOWANY W ODRESTAUROWANEJ KAMIENICY W CENTRUM MIASTA! DO KAPITALNEGO REMONTU! ZOSTANIE WYKOŃCZONY PRZEZ WŁAŚCICIELA DO STANU DEVELOPERSKIEGO POD NAJEMCĘ!   Nieruchomość położona w podwórku piętrowej kamienicy w bardzo atrakcyjnej ...

Powierzchnia
180,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
27,72 zł
cena 4 990
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem