Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

PRK-LW-610

Lokal położony w biurowcu po remoncie znajdującym się blisko centrum miasta ale jednocześnie niedaleko dróg wylotowych. Czynsz najmu zawiera wszystkie opłaty eksploatacyjne! Klimatyzacja!   2 piętro w 2-piętrowym budynku. Przy budynku znajdują się parkingi ...

Powierzchnia
20,23 m2
Piętro
2
Cena za m2
54,97 zł
cena 1 112
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

ORL-LW-2460

BIELSKO - ŚCISŁE CENTRUM - rejon C.H.SFERA - bardzo dobra lokalizacja.  LOKAL BIUROWY o powierzchni całkowitej 32mkw położony na 2-piętrze  W NOWYM OBIEKCIE HANDLOWO-BIUROWYM.  Bardzo dobry standard, dogodny dojazd, w pobliżu liczne parkingi - to główne walory oferowanego ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
29,81 zł
cena 954
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Biała Wschód
lokal na wynajem

PRK-LW-593

OFERTA POLECANA! Do wynajęcia wyodrębniony lokal o pow. ok. 320,13 m2 położony na III piętrze w biurowcu. Budynek znajduje się w biurowo-usługowo-magazynowej części miasta, w pobliżu ul. Piekarskiej. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana, blisko rozjazdów ...

Powierzchnia
320,00 m2
Piętro
3
Cena za m2
12,34 zł
cena 3 950
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Biała Wschód

Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
lokal na wynajem

EUR-LW-5505

LOKAL BIUROWO-USŁUGOWY W KLIMACIE LOFTOWYM USYTUOWANY W STYLOWEJ KAMIENICY W CENTRUM BIELSKA-BIAŁEJ! Nieruchomość położona w reprezentacyjnym budynku w bardzo atrakcyjnej lokalizacji pod względem komunikacyjnym. Budynek wyposażony w 2 windy, położony przy ulicy ...

Powierzchnia
326,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
45,00 zł
cena 14 670
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

ORL-LW-1481

BIELSKO - CENTRUM - bezpośrednio przy ruchliwej ulicy - bardzo dobra lokalizacja. LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY O POW. ok.1279mkw na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal posiada duże witryny zewnętrzne, 2 niezależne wejścia. Możliwość parkowania w bezpośrednim ...

Powierzchnia
1 279,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
22,00 zł
cena 28 138
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

PRK-LW-55

Do wynajęcia box handlowy  o powierzchni 21,5 m.kw. w pasażu położonym w  ścisłym centrum miasta. W miarę posiadanych powierzchni możliwość połączenia 2 boksów położonych obok siebie. W pasażu dominują lokale wykorzystywane cele  odzieżowe i spożywcze ale są też ...

Powierzchnia
24,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
25,00 zł
cena 600
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem