nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Cztery Pory Roku

Bielsko-Biała, Osiedle Cztery Pory Roku
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6446

MIESZKANIE WOLNE OD 20 MAJA 2026! 2-pokojowy apartament w towarzystwie SZYNDZIELNI I DĘBOWCA  z dużym słonecznym balkonem od strony południowej  przy ul. Kolistej /os. Cztery Pory Roku/ Do mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz komórka lokatorska! Przestronny, ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,44 zł
cena 1 999
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2811

BIELSKO - ścisłe CENTRUM - rejon Pl. Wolności - dobra lokalizacja, blisko, sklepy, przystanek autobusowy, D.H.Klimczok., C.H. SFERA.  Mieszkanie 2-pokojowe o pow. ok.40,54mkw na 2 piętrze w 4piętrowym nowym budynku mieszkalnym z windą. STAN MIESZKANIA: mieszkanie ...

Powierzchnia
40,54 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
48,10 zł
cena 1 950
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

NJM-MW-2215

Mieszkanie dostępne od zaraz !!! Dla max. 2 osób., bez zwierząt W cenie najmu - miejsce postojowe w garażu!! NA WYNAJEM ATRAKCYJNY 2 - POKOJOWY APARTAMENT  UL. MICKIEWICZA W BIELSKU-BIAŁEJ „Apartamenty Mickiewicza” to kameralny wolnostojący budynek mieszkalny,  ...

Powierzchnia
38,19 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
60,23 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2810

ATRAKCYJNE MIESZKANIE  - FUNKCJONALNE, EFEKTOWNE WYKOŃCZENIE I UMEBLOWANIE, WYSOKI STANDARD - oferta skierowana do wymagającego, ceniącego komfort klienta. .  BIELSKO - CENTRUM - rejon ul. 11 Listopada - bardzo dobra lokalizacja - blisko Plac Wojska Polskiego, DH ...

Powierzchnia
37,11 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,20 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2808

BIELSKO - rejon Ronda Hulanka - bardzo dobra lokalizacja.  MIESZKANIE 2-POKOJOWE O POW.50,40mkw Z BALKONEM NA I PIĘTRZE W 2-PIĘTROWYM BUDYNKU.  DO MIESZKANIA PRZYNALEŻY PIWNICA. STAN MIESZKANIA: dobry   UMEBLOWANIE: umeblowana kuchnia ( meble na wymiar+ sprzęt ...

Powierzchnia
50,40 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,73 zł
cena 1 599
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne

Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2805

BIELSKO - Osiedle SŁONECZNE - zielona, spokojna dzielnica mieszkaniowa blisko centrum.  MIESZKANIE 2-POKOJOWE o powierzchni 37,8mkw Z BALKONEM  NA 2 PIĘTRZE W 4-PIĘTROWYM BUDYNKU WIEOMIESZKANIOWYM.  STAN MIESZKANIA: mieszkanie jest odnowione, łazienka po remoncie.  UMEBLOWANIE: ...

Powierzchnia
37,80 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,66 zł
cena 1 499
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne
Kryteria wyszukiwania

rozumiem