Bielsko-Biała, Osiedle Langiewicza
mieszkanie na wynajem

PDN-MW-680

Mieszkanie dwupokojowe z miejscem postojowym na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie znajduje się w nowych apartamentowcach "Osiedle Siewna", na osiedlu Langiewicza. Na terenie osiedla plac zabaw, siłownia zewnętrzna. W pobliżu basen, siłownia, tereny rekreacyjne, sklepy, ...

Powierzchnia
46,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
46,91 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Langiewicza

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6422

WYREMONTOWANE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W POBLIŻU STARÓWKI Z MIEJSCEM POSTOJOWYM! IDEALNE RÓWNIEŻ NA BIURO! Na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 75 m², położone w Bielsko-Biała przy ul. Plac Żwirki i Wigury. Lokal usytuowany jest w dogodnej ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
26,00 zł
cena 1 950
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Biała Śródmieście
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6421

2-POKOJOWE MIESZKANIE USYTUOWANE W SERCU MIASTA W TOWARZYSTWIE PARKU! Komfortowo urządzone, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 70m2 usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy, składające się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na mały balkon, spiżarki, ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,29 zł
cena 2 190
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Biała Śródmieście

Bielsko-Biała, Osiedle Cztery Pory Roku
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6383

NOWOCZESNY, SŁONECZNY, 2-POKOJOWY APARTAMENT W FORMIE OTWARTEJ TYPU "STUDIO"  Z WIDOKIEM NA DĘBOWIEC, TARAS ZADASZONY OD STRONY POŁUDNIOWEJ,  OSIEDLE 4 PORY ROKU- ETAP 1 Wnętrze urządzone z dbałością o detale w wysokim standardzie, całkowicie umeblowane i wyposażone, ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,53 zł
cena 1 999
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Cztery Pory Roku

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6373

Luksusowy, klimatyzowany apartament w Centrum miasta z balkonem, dostępem do wspólnego ogrodu i miejscem postojowym! Do wynajęcia nowoczesny, klimatyzowany 2-pokojowy apartament położony na 2 piętrze budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,55 zł
cena 2 990
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Sarni Stok
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6337

2-POKOJOWY APARTAMENT Z GARAŻEM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ! UMEBLOWANY, NOWE BUDOWNICTWO, WINDA! SARNI STOK! Ulica Kolumnowa w Bielsku-Białej to nowoczesny kompleks osiedlowy połozony w środkowej części Bielska-Białej, w otoczeniu chronionych terenów naturalnych, ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
53,82 zł
cena 2 099
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Sarni Stok
Kryteria wyszukiwania

rozumiem