2
ofert
Paweł Drążkiewicz

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 7739

najem@drazkiewicz.com

666819469

zostaw wiadomość
25,00 zł/m2 cena: 2 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

BIELSKO-BIAŁA - CENTRUM - rej. ul. Boh.Warszawy - bardzo dobra lokalizacja - zielone, spokojne miejsce niedaleko Urzędu Miejskiego, blisko sklepy, C.H.SFERA, Teatr.

Mieszkanie 3-pokojowe o pow.100mkw na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy.

ROZKŁAD: przedpokój, 3 pokoje (niezależne wejścia), kuchnia, łazienka, balkon.

UMEBLOWANIE: mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone - dobry standard wykończenia

OPŁATY: CENA NAJMU: 2500 zł/m-c + opłaty + kaucja
- opłaty dodatkowe: prąd - wg wskazań licznika ( niezależny dla mieszkania), woda - wg ilości osób, ogrzewanie i ciepła woda - gaz - wg.licznika (co-etażowe - piec dwufunkcyjny), opłata za wywóz śmieci.

DANE DODATKOWE:
- okna - pcv,
- podłogi - drewniane panele, kafelki,
- łazienka - po remoncie - kafelki, kabina prysznicowa, umywalka, wc, 
- ściany malowane.
UWAGA - UMOWA NAJMU TYLKO W FORMIE NOTARIALNEJ UMOWY NAJMU OKAZJONALNEGO. 
NAJEM  BEZ ZWIERZĄT.  

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty ORL-MW-2815
Powierzchnia 100,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu Do wprowadzenia
Typ kaucji dwumiesięczna
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Widok na osiedle
Gaz jest
Woda jest
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie etażowe
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele
Typ kuchni z zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni oddzielna
Podłoga kuchni płytki
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Podłoga łazienki płytki
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, umywalka, WC

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2753

BIELSKO - CENTRUM - dobra lokalizacja, nowy kompleks budynków mieszkalnych. Osiedle ogrodzone, dozorowane (ochrona). MIESZKANIE 3-POKOJOWE O POW.ok.70mkw  Z DWOMA BALKONAMI NA  II PIĘTRZE W  III PIĘTROWYM BUDYNKU. Do mieszkania  przynależy pomieszczenie gospodarcze ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
42,84 zł
cena 2 999
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6373

Luksusowy, klimatyzowany apartament w Centrum miasta z balkonem, dostępem do wspólnego ogrodu i miejscem postojowym! Do wynajęcia nowoczesny, klimatyzowany 2-pokojowy apartament położony na 2 piętrze budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,55 zł
cena 2 990
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6422

WYREMONTOWANE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W POBLIŻU STARÓWKI Z MIEJSCEM POSTOJOWYM! IDEALNE RÓWNIEŻ NA BIURO! Na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 75 m², położone w Bielsko-Biała przy ul. Plac Żwirki i Wigury. Lokal usytuowany jest w dogodnej ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
26,00 zł
cena 1 950
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2810

ATRAKCYJNE MIESZKANIE  - FUNKCJONALNE, EFEKTOWNE WYKOŃCZENIE I UMEBLOWANIE, WYSOKI STANDARD - oferta skierowana do wymagającego, ceniącego komfort klienta. .  BIELSKO - CENTRUM - rejon ul. 11 Listopada - bardzo dobra lokalizacja - blisko Plac Wojska Polskiego, DH ...

Powierzchnia
37,11 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,20 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum