Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą od 2008 roku na rynku zarządzania i obrotu nieruchomościami na terenie Bielska-Białej i najbliższych okolic. 
 
Główne obszary naszej działalności to:

Zarządzanie nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych - Bielsko-Biała

Podczas działań z zakresu zarządzania nieruchomościami, zapewniamy bezpieczne i optymalne pod względem kosztów utrzymanie zarządzanych nieruchomości. Dzięki sprawdzonym procedurom i wykorzystaniu nowych technologii, utrzymujemy stały kontakt z właścicielami lokali i zarządami wspólnot. Nasz zespół tworzą zarządcy nieruchomości, administratorzy. Współpracujemy doświadczonymi księgowymi oraz inżynierami z zakresu budownictwa. 

Zarządzanie najmem

Zajmujemy się zarządzaniem najmem lokali mieszkalnych i użytkowych. W profesjonalny sposób znajdujemy i weryfikujemy najemców, przekazujemy im nieruchomość i przede wszystkim zajmujemy się bieżącym kontaktem z najemcami, zwalniając tym samym właściciela z obowiązków związanych z posiadaniem lokalu na wynajem.

Wynajem mieszkań

Wynajmujemy mieszkania oraz poszukujemy mieszkań na wynajem dla klientów indywidualnych oraz firm, pomagamy oszacować właściwą cenę ofertową, zapewniamy właściwą reklamę nieruchomości, oraz bezpieczną i sprawną obsługę transakcji. Przy transakcjach współpracujemy również z innymi biurami nieruchomości, w szczególności w ramach Bielskiej Sieci Agencji Nieruchomości (BSAN).
 

Wycena nieruchomości

Wyceniamy nieruchomości na terenie Bielska-Białej i okolic. Operaty szacunkowe sporządzane są przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego. Sporządzamy wyceny domów, działek i mieszkań na potrzeby kredytów hipotecznych oraz do celów prywatnych.