Kalkulator

Zapraszamy do skorzystania z usługi wyceny nieruchomości. Wykonujemy wyceny dla osób ubiegających się o kredyt bankowy, dla inwestorów chcących kupić nieruchomość, dla sprzedających mieszkania domy lub działki w celu z weryfikowania wartości rynkowej przedmiotu sprzedaży.

Wyceniamy nieruchomości w Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach, Cieszynie, Jaworzu, Jasienicy i okolicach.

Wyceniamy następujące typy nieruchomości:

  • mieszkania
  • domy
  • działki
  • służebności gruntowe
  • inne

Wyceny wykonuje uprawniony rzeczoznawca

Operaty szacunkowe wykonuje licencjonowany rzeczoznawca majątkowy Magdalena Drążkiewicz, posiadający uprawnienia zawodowe nr 6233 do wykonywania wycen dla banków. Jeżeli twój bank wymaga aby operat szacunkowy został wykonany przez rzeczoznawcę wpisanego na listę rzeczoznawców akceptowanych przez wiązek banków polskich,  dobrze trafiłeś bo nasz rzeczoznawca jest na tej liście.  Dostosowujemy operaty do szczegółowych wytycznych i zaleceń banków.

Szybka wycena nieruchomości

Jeżeli masz pilny termin na wykonanie wyceny zadzwoń do nas, oprócz standardowych terminów wykonania zleceń, oferujemy za dodatkową opłatą wykonanie wyceny w ekspresowym terminie. 

Skontaktuj się z rzeczoznawcą majątkowym

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 696 449 207 , poprzez e-mail: biuro@wycena.bielsko.pl

Jeżeli chcieliby państwo dowiedzieć się więcej o usługach wyceny nieruchomości zapraszamy na stronę www.wycena.bielsko.pl